Придбати квитки
Замовити квитки

Шановні гості! У зв’язку з запровадженням в Україні карантину вихідного дня, повнокупольне музичне шоу Класика під зорями «CAPRICCIOSO», яке мало відбутися 21 листопада 2020 року, перенесене на 20 листопада 2020 року. Просимо з питань обміну квитків звертатися за телефонами: 044 338-19-91 та 067 338-19-91. 

Мистецький проєкт ARTSpaceтм Київського Планетарію презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ – Класика під зорями «CAPRICCIOSO».

Класика під зорями «CAPRICCIOSO» створена спільно з музикантами проєкту ALMIA MUSIC.

Можна нескінченно говорити про повнокупольні проекції 360ﹾ Київського Планетарію та професіоналізм музикантів проєкту ALMIA MUSIC, але це шоу потрібно побачити і почути самому! Програму виконають молоді артисти-віртуози, лауреати міжнародних конкурсів, володарі Гран-Прі, дипломанти «Таланти нації», які успішно концертують вже п’ять років. У шоу прозвучать твори світової музичної спадщини в оригінальному аранжуванні.

На концерті ви почуєте твори: К. Діттерсдорфа, Ф. Крейслера, Н. Паганіні, А. П’яццола, М. де Фаля.

Екстравагантна, вишукана класика в живому виконанні, наповнена емоціями і тембрами інструментів, яким досконало володіють харизматичні молоді музиканти:

  • Я. Скирська (скрипка)
  • Р. Пясковский (контрабас)
  • К. Ігараші (саксофон)
  • А. Чеснокова (рояль)

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері космосу і музики!Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.