Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Пропонуємо обрати мову перегляду! 

Доступні мови перегляду шукайте в описі фільмів та звертайтесь до представників Київського Планетарію щодо свого вибору мови.

 

Таємниці невидимого Всесвіту.

 

Тисячі років люди спостерігали за світлом, що надходить з нічного неба, щоб розгадати таємниці Всесвіту…

 Але не тільки світло може дати нам інформацію про космос. У 20-му столітті з появою ракет з’явилася можливість піднятися над земною атмосферою та спостерігати рентгенівське і гамма-випромінювання гарячого та бурхливого Всесвіту.

Наука невпинно розвивається, і ми можемо отримувати важливу інформацію також від нейтринно та космічних променів. Нарешті, виявлення в експерименті LIGO гравітаційних хвиль від двох чорних дір, що зливаються, відкрило нові горизонти в астрофізиці. Дивіться на недосяжні людському оку зображення космосу в повнокупольному фільмі «Таємниці невидимого Всесвіту».

Мова: українська, англійська.

Тривалість: 28 хвилин.

Рік: 2021

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Німеччина.

 

Одного разу за Великого Вибуху.

 

Теорія Великого Вибуху нині є, мабуть, єдиним поясненням походження Всесвіту. Наш світ виник з точки сингулярності, і існує вже майже 14 мільярдів років.

Сучасні технології і знання все ще неспроможні зазирнути в глибоке минуле і побачити народження Всесвіту, а теорії базуються лише на математичних розрахунках і моделях.

Повнокупольний фільм «Одного разу за Великого Вибуху» відкриває дивовижні події моменту народження простору і часу. Приєднайтеся до подорожі у просторі і часі, спостерігаючи за нашим Всесвітом –  від стану крихітної точки на початку часів до його сучасних неймовірних розмірів. Станьте свідками Великого Вибуху!

Мова: українська, англійська.

Тривалість:16 хвилин.

Рік: 2014

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Індія.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.

Reviews
Leave a review