Buy Tickets
Ticket price:
550 - 800 uah.
Duration:
70 Minutes
Date:
Thu, 19/08/2021
Production:
(Укр) Україна
Year:
(Укр) 2021
Age:
(Укр) 6+
Time:
19 Aug, Thu 19:30
buy / order
CHOOSE ANOTHER DATE AND TIME:
buy / order24 July, Saturday 19:30
Share event

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію презентує музичне повнокупольне шоу у форматі 360 «PIANO SPACE» – спецпроект «Сузір’я Франції» – рояль та флейта під зоряним небом Київського Планетарію!

Ніщо так не розтоплює серце, як звучання великого роялю та флейти. Витончена музика, що заглядає в найпотаємніші куточки душі, найчуттєвіші музичні твори Франції – саундтреки до життя:

  • К. Дебюссі – Місячне сяйво
  • К. Дебюссі – Післяполудневий відпочинок фавна
  • Е. Саті – Gymnopédies # 1
  • А. Дютійо – Сонатина
  • Е. Саті – Gnosienne # 4
  • Ф. Пулленк – Соната для флейти 2 ч.
  • Ж. Ален – Рухи
  • К. Дебюссі – Les Chansons de Bilitis
  • М. Равель – Концерт для фортепіано соль мажор 2 ч.
  • Ж. Массне – Meditation

Музика фортепіано завжди виштовхує на поверхню найсвітліші емоції – для кожного щось своє: щось важливе, щось, по-особливому, близьке та інтимне. Адже, за великим білим роялем, солістка шоу-програми – ЮЛІЯ КИРИЛЮК, грає не просто на чорно-білих клавішах, вона грає на струнах Вашої душі. Космічне шоу «PIANO SPACE» перетворюється у справжній багатовимірний концерт, завдяки новітнім технологіям Київського Планетарію та проекційному шоу у форматі 360 на одному з наймасштабніших проекційних куполів у Європі.

Влад Солодовников – член художньої ради Eclectic Sound Orchestra, засновник і режисер-постановник театру-студії Bach Alive.

Ганна Данець – студентка Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського. Учасник різноманітних концертів, фестивалів та мистецьких заходів. Солістка біг – бенду “SaraBanda”. Неодноразово виступала на концертних майданчиках Німеччини, Польщі, Румунії, України.

Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує  обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Reviews
Leave a review