Ticket price:
550 - 800 uah.
Duration:
70 Minutes
Date:
Sun, 12/12/2021
Production:
(Укр) Київський Планетарій
Year:
(Укр) 2021
Age:
(Укр) 10+
Time:
12 Dec, Sun 19:30
buy / order
Share event

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

OPEN DOOR 19:00
Подарунком від Київського Планетарію буде святковий келих шампанського для кожного гостя!

Мистецький проєкт ARTSpaceтм Київського Планетарію запрошує послухати романтичний орган Франції на органному шоу “Interstellar”!

Interstellar в перекладі з англійської – «міжзоряна».

Запрошуємо на незабутнє шоу під найбільшим куполом країни, що подарує глядачам неперевершені емоції. Органна музика у поєднанні з космічними проєкціями змусять кожного затамувати подих.

Завдяки сучасним технологіям найбільший орган Франції буде лунати в Україні. Під звуки цього інструменту у соборі Нотр-Да́м де Парі (Notre Dame de Paris) коронували імператорів Франції та імператора Наполеона.

Семплований орган Нотр-Дам – це звучання 7400 труб органу, які записані наживо у соборі та відтворені за допомогою комп’ютерних технологій та трьохмануального електронного органу Johannus. Така технологія найбільш реалістично відтворює не лише звучання, але й акустику Нотр-Да́м де Парі. Саме цей інструмент впливав на формування та розвиток органної композиції та органобудівництво у всьому світі.

Під сферичні відеопроекції космічної тематики та потужного звуку відвідувачі повністю зануряться в іншу реальність. Від галактики до галактики, від епохи до епохи буде розгортатися наше шоу. Бах, Брамс, Сен-Санс, Штамм та ін. повністю розкривають ніжні та надпотужні звуки цього космічного інструменту.

За органним пультом – відома органістка, народна артистка України, солістка Національного будинку органної та камерної музики України – Ірина Калиновська. Веде насичене концертне життя, виступає у Франції, Італії, Великій Британії, Німеччині, Швейцарії, Фінляндії, Польщі, Словаччині, Хорватії, Словенії, США та країнах колишнього Радянського Союзу.

У 2001 році брала участь у концерті для Папи Римського Іоанна Павла ІІ, що проходив у Sala Nervi у Ватикані.

Ірина Калиновська грала на найвідоміших та найвеличніших органах світу, серед яких зокрема: відомий орган собору Notre Dam De Paris у Парижі, орган Домського собору у Ризі, Duomo di Firenze, Dom zu Speyer, Dom zu Munster та iн.

Значну увагу виконавиця приділяє пропаганді творів українських композиторів.

Організаторами концерту виступає Київський планетарій та оркестр Eclectic Sound Orchestra, який якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів.

Вхід у Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері музичного космосу! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2023 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Reviews
Leave a review