Ticket price:
800 - 1200 uah.
Duration:
90 Minutes
Date:
Thu, 26/09/2024
Production:
(Укр) Україна
Year:
(Укр) 2024
Age:
(Укр) 9+
Time:
26 Sep, Thu 19:30
buy / order
Share event

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Тривалість програми – 90 хв., в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хв.

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace»® разом з музикантами Ансамблю класичної та старовинної музики Rejouissance запрошують на нову повнокупольну музичну програму – Класика під зорями «Моцартіана».

В цей вечір для Вас звучатимуть твори всесвітньо визнаної класичної музики блискучої доби класицизму.

Програму складають флейтові квартети та вишукані камерні твори Вольфганга Амадея Моцарта, а також Лондонські тріо його друга та сучасника Йозефа Гайдна.

Приходьте на концерт та пориньте у музичний світ, сповнений світла та гармонії. Високопрофесійне виконання витончених шедеврів у поєднанні з вражаючими повнокупольними проекціями у форматі 360° Київського Планетарію створять цей вечір незабутнім, а яскраві враження після зіркового концерту залишаться з вами надовго.

Склад учасників концерту:

  • Антон Панькін – флейта;
  • Еллана Лайнс – скрипка;
  • Юліан Алєєв – альт;
  • Микола Брусник – фагот.

Ансамбль класичної та старовинної музики Rejouissance створений у 2019 році під керівництвом київських музикантів, випускників Національної Музичної Академії України, Антона Панькіна та Катерини Косецької; неодноразовий учасник міжнародних фестивалів та проєктів. В репертуарі – шедеври світової та української музики різних епох – від ренесансу та бароко й до творів сучасних композиторів. Успішно виступає як на сценах Києва так і інших міст України.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.

* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:05 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Reviews
Leave a review