Order tickets

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою «Зіркою» неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Тривалість програми – понад 90 хвилин, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 70 хвилин.

Київський Планетарій запрошує на повнокупольний концерт – Орган під зорями «Космічна Одіссея» за участю артистів Національного будинку органної музики України:

Заслужений  артист України – Максим Сидоренко (орган, фортепіано);

Заслужений  артист України – Олег Мороз (кларнет);

Лауреатка міжнародних конкурсів – Олена Юдіна (фортепіано, орган).

В концерті основну домінуючу роль виконує новий, унікальний інструмент Київського Планетарію – єдиний в Україні інструмент преміум класу – цифровий орган JOHANNUS REMBRANDT 3090.

Орган JOHANNUS REMBRANDT 3090 був названий на честь великого голландського майстра Рембрандта ван Рейна та є рідкісним класичним органом із знаменитої серії Рембрандта. Модель оснащена системою відтворення звуку відомих духових органів у реальному часі за допомогою прямого цифрового запису, що дозволяє почути оригінальне звучання.

Орган JOHANNUS REMBRANDT 3090 має три 5-ти октавні мануали та педаль на 30 клавіш, 60 регістрів розкривають повну палітру звуку, дозволяючи грати різноманітну музику, від старовинної до сучасної. Три спеціальні швелери та педаль-крещендо допомагають у регулювання гучності та динаміки під час гри.

У програмі звучатиме музика Й. С. Баха та Г. Холста.

Деякі твори Баха, найвеличнішого композитора в творчій історії людства, були вибрані і саме зараз подорожують в глибинах космосу на Золотому диску зонда Вояджер. А незвичний погляд на планети з астрологічної точки зору відомого англійського композитора початку 20 століття Густава Холста, занурить слухача в метафоричне дослідження Галактики.

Кожна частина Сюїти «Планети» Г. Холста призначена для передачі ідей та емоцій, пов’язаних із впливом планет на психологію людини. А глибина і духовність, прозора ясність і емоційний накал, та навіть неочікуваний гумор творів Баха – завжди яскравий і бажаний музичний дарунок слухачеві.

 Можна уявити, а за допомогою візуалізації на куполі Планетарію, наочно побачити космічний політ Вояджера, що вже триває майже півстоліття, з музичними візитами до планет нашої Сонячної системи, і  далі, з подорожжю Чумацьким Шляхом та до яскравих зірок Галактики.

Гру музикантів вирізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органу чи фортепіано, а барви живого голосу кларнета створюють масштабне і потужне оркестрове звучання.

Програма концерту:

 • Густав Холст – Марс / Mars, the Bringer of War
 • Йоганн Себастьян Бах – Арія “Erbarme dich, mein Gott” / «Помилуй, мій Боже» з ораторії “Страсті за Матвієм”, BWV 244.

Хоральна прелюдія “Christ Lag in Todesbanden” / «Христос лежав в обіймах смерті», з Кантати BWV 4.

 • Йоганн Себастьян Бах – Прелюдія і фуга ля мінор, BWV 543
 • Густав Холст – Венера / Venus, the Bringer of Peace
 • Йоганн Себастьян Бах – Банденбургський концерт, BWV1048, Allegro con spirito, I частина
 • Йоганн Себастьян Бах – Ich Ruf zu dir BWV 639
 • Густав Холст – Меркурій / Mercury, the Winged Messenger
 • Йоганн Себастьян Бах –  ХТК ІІ Прелюдія і фуга до мажор
 • Йоганн Себастьян Бах – Прелюдія і фуга фа мінор, BWV 534
 • Йоганн Себастьян Бах – Арія ре мажор, BWV 1068 (з орекстрової сюїти №3, D-dur)

Badinerie/Скерцо, BWV 1067 (з орекстрової сюїти №2, h-moll)

 • Густав Холст – Юпітер / Jupiter, the Bringer of Jollity

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*.

*У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:05 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.