Buy Tickets
Order tickets

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мистецький проєкт ARTSpaceтм  Київського Планетарію презентує повнокупольне шоу – медитацію «Музика небесних сфер».

До Вашої уваги – музично-проєкційне шоу звукової медитації, де Ви поринете до самих глибин зовнішнього макро- та внутрішнього мікрокосмосу.

Розпочинати наш концерт будуть тибетські дзвіночки. А потім вже прозвучать космічні дзвони, які будуть задавати темп і ритм нашого міжгалактичного польоту. Ця небесна музика в синтезі з повнокупольними проекціями 360ﹾ приведуть до відчуття єдності, космічної свідомості – первинного стану світоутворення, що в свою чергу приводить до душевного спокою кожну людину.

В Музиці небесних сфер Ви зможете побачити картини Всесвіту, які є суттю і джерелом всього існуючого. Розкриття душі, інтуїтивних здібностей, серця, всієї тої краси, внутрішньої і зовнішньої, що приводить до досконалості, якої прагне кожна душа.

«Серце людини, одного разу розширившись – стає більше, ніж Небеса».

Отож, слухаємо, спостерігаємо і розширюємось разом на повнокупольному музичному шоу Київського Планетарію – Музика небесних сфер.

Вже після завершення, через ті ж «Ворота Тиші», повернемось на нашу рідну планету Земля. В наш сучасний, матеріальний світ, додому.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено