Order tickets

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проєкту «ARTSpace»® разом із музикантами Almia music представляють мистецьку музичну програму «Allegretto».

Це фантазії, народжені живою музикою в синтезі із вражаючими повно купольними проекціями у форматі 360° Київського Планетарію.

«Allegretto» – програма для тих, хто надихається естетикою живого звучання та бажає відкрити для себе новий формат класичної музики.

Приходьте та доторкніться до магії дійства, назва якому «Класика під зорями».

В програмі звучатиме музика барокко, романтизму, танго, та популярні улюблені мелодії з кінофільмів, твори Баха, Діттерсдорфа, Шопена, Бетховена, Обера, Пьяццолли, Майбороди, Скорика.

Творчу участь в програмі забезпечать музиканти виконавці-віртуози колективу Almia music: рояль, акордеон, блокфлейта, пан-флейта, контрабас.

Зробіть музичний дарунок собі та своїм друзям – відпочиньте душею на програмі класичної музики.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.

* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.