Order tickets

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpace® запрошує послухати неперевершений джаз під зоряним небом!
Улюблена музична програма глядачів Київського Планетарію незалежно від їх віку. Кожен зможе отримати насолоду від музики та почути цікаві факти з історії джазової музики . Цього вечора Ви відчуєте як змінювалися життя та музика починаючи з 30-х років минулого століття по сьогоднішній час, а яскраві сферичні проекції на куполі Київського Планетарію посилять гармонію та красу музики.
Ви поринете у вирій найвідомішіх світових музичних хітів у новому джазовому звучанні а також авторських композицій відомого українського композитора та піаніста Андрія Соловйова. Дізнаєтесь – чи може бути джазом класична музика, рок та наша рідна українська народа пісня.
Цього вечора на сцені разом з Андрієм будуть відомі українські музиканти, яких, без перебільшення, можна назвати сучасною українською музичною елітою.
Склад музикантів:
  • Рояль – Андрій Соловйов
  • Саксофон – MONK
  • Контрабас – Юрій Бербенюк
  • Гітара – Олександр Бортніков
  • Барабани – Ярослав Боріс
  • Вокал – Ігор Петров

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені**

**У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.