Description of the event

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

OPEN DOOR 19.00! Для Вас, вперше в Київському Планетарії, відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.
Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace»® разом з музикантами Almia music представляють повнокупольний концерт класичної музики «Бароко під зоряним небом».
Запрошуємо на парадність, урочистість, пишність, динамічність, величність музики епохи Бароко. В цей вечір для Вас звучатимуть шедеври музики Бароко, які сміливо можна назвати перлинами класичної музики! А поєднання вражаючих повнокупольних проекцій у форматі 360° Київського Планетарію та вічної музики допоможе зняти напругу та подарує відпочинок серцю, душі…
В концерті під зорями прозвучать твори таких композиторів: Баха, Телемана, Обера, Вівальді, Голіара у виконанні музикантів Almia music:
  • Олена Жукова (клавесин).
  • Олександр Буряк (флейта).
  • Руслан Пясковський (контрабас).
Ведучий концерту – Юрій Доник.
Зробіть дарунок собі, своїм близьким та друзям.
 
Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.
Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.
* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.
Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.
Tell your friends
Reviews
Leave a review