Придбати квитки

ПОВНОКУПОЛЬНЕ ШОУ 360

Організатори концерту

Київський планетарій

ALMIA MUSIC

ДО НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

ПРО ШОУ

Класика під зорями «VIVO BRILLIANTE» створена спільно з музикантами проєкту ALMIA MUSIC. Можна нескінченно говорити про повнокупольні проекції 360ﹾ Київського Планетарію та професіоналізм музикантів проєкту ALMIA MUSIC, але це шоу потрібно побачити і почути самому!

Таку яскраву назву дали музиканти своїй програмі тому що вона вразить віртуозністю і блиском не тільки любителів, але й гурманів класичної музики. Тільки в унікальному місці, у Київському Планетарії завдяки повнокупольним проекціям 360ﹾ можна зануриться у глибини Всесвіту та отримати надзвичайне естетичне задоволення завдяки музиці світової спадщини. Програму шоу виконають молоді артисти-віртуози, лауреати міжнародних конкурсів, володарі Гран-Прі, дипломанти «Таланти нації», які успішно концертують вже п’ять років.

На концерті ви почуєте твори: Й. С. Баха, А. Л. Вівальді, В. А. Моцарта, С. Меркаданте, А. Бадзіні, А. П’яццола.

Екстравагантна, вишукана класика в живому виконанні, наповнена емоціями і тембрами інструментів, яким досконало володіють харизматичні молоді музиканти:

Соліст - Олександр Буряк (флейта)

та струнний квінтет:

  • Я. Скирська (скрипка)
  • Г. Васильєв (скрипка)
  • А. Городецький (альт)
  • Р. Пясковский (контрабас)
  • В. Тичина (віолончель)

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері космосу і музики!Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки - це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

Тривалість шоу - 70 хв.

ПРИДБАТИ КВИТКИ