1. ЗОРЯНЕ НЕБО

Астрономія вивчає рух, будову і еволюцію небесних тіл. Тому природно почати вивчення астрономії з вивчення зоряного неба. Учні вирушать у подорож сузір’ями, навчаться орієнтуватися в небі різних сезонів року. Дізнаються про основні точки та лінії небесної сфери, а також про одиниці відстані в астрономії, про поняття зоряної величини та інші основи науки астрономії.

2. ПОДОРОЖ СОНЯЧНОЮ СИСТЕМОЮ

Ми з вами не просто отримаємо інформацію про планети Сонячної системи, але і станемо учасниками приголомшливої подорожі. Перед нами відкриються чудові краєвиди планет і їх супутників. Ми зможемо насолодитися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчути крижаний холод далеких газових гігантів.

3. СВІТ ЗІР

Світ зір надзвичайно різноманітний. Ми познайомимося з гігантами та карликами серед зірок. Навчимося визначати температури зір різних кольорів. Довідаємося про шляхи еволюції зір різних мас та про майбутнє нашого Сонця 

+ АСТРАЛІС

Фільм про життєвий цикл зір: від народження у зоряних яслах до завершення життя у вигляді чорної діри або наднової зорі.

4. ГАЛАКТИКИ ТА ЕВОЛЮЦІЯ ВСЕСВІТУ

Грандіозні зоряні системи – галактики, одні з найбільш приголомшливих астрономічних об’єктів, і саме про них йтиметься в цій лекції. Поговоримо також і про еволюцію навколишнього світу, яка триває вже не один мільярд років і триватиме й далі.

5. ТАЄМНИЦЯ ТЕМНОЇ МАТЕРІЇ

Сьогодні ми знаємо, що Всесвіт наповнений таємничим клеєм: темною матерією. Ми знаємо, що вона є. Але не маємо жодного уявлення, з чого вона зроблена. Приєднуйтесь до вчених у їхньому полюванні за темною матерією, до експериментів в космосі і глибоко під землею.

Вартість абонементів залежить від розміщення в залі, та зі знижкою -50 % складає:

  • для 1-7 ряду = 500 грн. (5 відвідувань по 100 грн.)
  • для 8-16 ряду = 625 грн.  (5 відвідувань по 125 грн.) 

Вчитель (або супроводжуючі) відвідує сеанс безкоштовно, один на кожні 10 осіб.

Абонемент може бути оформлений на групу від 10 осіб. 

Замовлення Шкільних абонементів за телефонами: 044-338-19-91 та 067-338-19-91

Будемо надзвичайно раді нашим з Вами зустрічам!