Природознавство 4 клас

1. Рух Землі +
Земля – планета Сонячної системи, яка здійснює свою одвічну подорож у Всесвіті. Її добове обертання навколо осі призводить до зміни дня і ночі, а річний рух навколо Сонця – до зміни пір року. Чому так відбувається? Про це розповість навчально-пізнавальний фільм «Рух Землі». Чудове повнокупольне рішення фільму дасть можливість побачити і відчути неповторну красу кожної пори року, поспостерігати за нашою унікальною планетою з космосу, а також зрозуміти, чому відбувається зміна дня і ночі і чому змінюються пори року.
+ Цікава фізика космосу
Закони фізики панують на Землі й у космосі. А що буде, якщо погратися з ними? Змінити фізичні сталі, інші параметри? Що нас чекає в таких незвичних світах? Ми можемо уявити найрізноманітніші умови життя, які, можливо, є реальністю на інших планетах безкрайого Всесвіту…
2. Подорож Україною (природні зони)
Ця програма допоможе учням довідатися про закономірність змін у природі. Ми дізнаємося чому і який рослинний та тваринний світ утворюють на території України різноманітні природні комплекси. Побуваємо в Українському Поліссі, лісостепах, степах та субтропіках.
3. Орієнтування на місцевості
Як не заблукати в незнайомій місцевості? За допомогою чого можна знайти дорогу додому? Наша програма розкаже про найпоширеніші способи орієнтування: за компасом, за Сонцем вдень, за зірками та Місяцем вночі, за рослинами та місцевими прикметами, релігійними спорудами і таке інше.
4. Космічна адреса Землі
Ви, звісно, знаєте свою адресу й можете сказати, в якому місті, на якій вулиці та в якому будинку ви мешкаєте. Де знаходиться ваше місто чи село? Зрозуміло, в нашій країні — Україні. А де знаходиться Україна? Як і інші країни, вона знаходиться на планеті, що має назву Земля. А чи можете ви відповісти, де живе Земля? Ні? Тоді спробуймо разом з нашими казковими героями знайти відповідь на це запитання.
5. Бонусна програма
В цій програмі буде обов’язково цікавий та захоплюючий повнокупольний фільм, який стане для вас приємним сюрпризом.