Природознавство 3 клас

1. Вода – диво природи
Вода – що може бути простіше? Але без неї немає життя! Барвисте, захоплююче повнокупольне шоу познайомить з дивовижним світом води, а веселі пригоди маленької Крапельки дозволять краще зрозуміти складну подорож води (кругообіг) в природі. Школярі зможуть познайомитися не тільки з властивостями води і дізнатися про її значення для життя і господарської діяльності людини, але і зробити разом з крапельками води захоплюючу подорож по горах і долинах, морях і річках, під землею.
2. Чиста криниця
За сивої давнини люди вважали Землю живою істотою… Полювання та обробка землі мали відбуватися за чітко встановленими правилами. Але саме тоді вони почали знищувати природу. В них не було ще величезних залізних машин, електричної та ядерної енергії… Але в них були великі стада домашньої худоби. Вони вирубували та спалювали ліси…
Прослухавши цю лекцію школярі дізнаються, що таке «ресурси» – відновні і невідновні, як людина впливає на забруднення води і повітря, чим це загрожує людству, що таке «озонові дірки» та що чекає на Землю у майбутньому.
3. Сусіди по планеті
Ця лекція розповідає про різноманітний тваринний світ нашої планети. А щоб дітям було цікавіше сприймати інформацію, в розповіді використовується казкова зав’язка: на Землю прилітає інопланетний професор зоології, який разом з двома дітьми допомагає визволити тварин, яких викрала з зоопарку космічна відьма, щоб забрати їх на свою планету. В лекції детально розповідається про деяких найцікавіших тварин планети Земля: кенгуру, коал, дельфінів, китів, акул, скатів, слонів, бегемотів, жирафів, гепардів, мавп, верблюдів та птахів.
4. Про тебе самого
Ми живемо на планеті Земля. Ми дихаємо повітрям цієї планети, користуємося водою цієї планети. Нас оточують рослини та тварини цієї планети. Саме тому ми стали такими, якими є. Прослухавши цю програму, школярі дізнаються багато цікавого про власне тіло, яке складається з невеличких часточок – клітинок. Вони познайомляться з будовою тіла людини (шкіра, скелет, м’язи), з роботою серця та легенів, з тим, як мозок сприймає інформацію про світ навколо нас і як він віддає команди, а також про те, що треба робити, щоб власне тіло слугувало людині добре і довго.
5. Бонусна програма
В цій програмі буде обов’язково цікавий та захоплюючий повнокупольний фільм, який стане для вас приємним сюрпризом.