Природознавство 2 клас

1. Пори року
Прослухавши цю програму, діти дізнаються, чому змінюються пори року, що відбувається в природі з приходом тієї чи іншої пори року: чому листя на деревах змінює свій колір, чому дерева скидають листя, готуючись до зими, як поводяться тварини, як «прокидаються» дерева, які птахи прилітають першими навесні і чому, та багато іншого… Вони також дізнаються про дні рівнодення та сонцестояння і познайомляться із «зоряним» календарем.
2. Дракоша і зникла зірка
Повнокупольний фільм «Дракоша і зникла зірка» в доступній і цікавій формі знайомить дітей з сузір’ями північної півкулі неба. Маленький Дракончик заблукав, подорожуючи в космосі, і йому на допомогу прийшли друзі. Разом з ними Дракоша повертає на місце зниклу Полярну зірку. Під час подорожі на Землі, друзі успішно долають гори Гімалаї, а опинившись у космосі, перемагають небезпечну чорну діру.
3. На блакитній планеті
Космічними просторами мандрував корабель-дослідник. Його метою було виявити і дослідити життя у Всесвіті. Він пролетів повз безліч зірок і планетних систем. Та ось на шляху корабля – планетна система жовтої зірки. Одна з планет, можливо, придатна для життя. Програма польоту передбачала більш детальне дослідження. Тому космічний корабель попрямував до цієї планети. Разом ми дослідимо різноманіття рослинного та тваринного світу блакитної планети, її природні зони.
4. Астрономія для дітей
В цій лекції простою мовою даються основи астрономічної науки, а саме: чому буває день і ніч, що таке Сонечко, які у нього розміри та температура, як далеко воно від нас знаходиться, про кратери та моря на Місяці. Детально розповідається про усі планети Сонячної системи, дається основна інформація про зорі та нашу Галактику. Також відбувається показ зоряного неба і основних сузір’їв, а про одне з сузір’їв – сузір’я Дракона розповідається давньогрецька легенда.
5. Бонусна програма
В цій програмі буде обов’язково цікавий та захоплюючий повнокупольний фільм, який стане для вас приємним сюрпризом.