Природознавство 1 клас

1. Як Місяць до Сонця в гості ходив +
У цьому повнокупольному фільмі зображено казкову подорож Місяця-молодця по сузір’ях зодіаку в пошуках Сонця. Під мальовничим барвистим небом головного героя чекають пригоди, під час яких з ним відбуваються дивовижні перетворення. Сюжет складений за мотивами албанської народної казки. Зоряне шоу допоможе нашим маленьким глядачам дізнатися про фази Місяця, про те, чому Місяць завжди повернений до нас однією і тією ж стороною, про зодіакальні сузір’я.
+ Витівки Місяця
Місяць – неймовірний фантазер. Виявляється, він полюбляє показувати фокуси, гратися в хованки та бігати наввипередки, плавати й пірнати в озері. Люди здавна спостерігають за Місяцем, дивуючись його витівкам. Багато казок розповідають про місячні зміни. Ми дізнаємось, чому Місяць так поводиться, і злітаємо туди на ракеті, щоб поглянути на нього зблизька.
2. Вартові здоров’я планети
Квіти, дерева, комахи, тварини, птахи – всі вони вартові здоров’я нашої планети. З програми ми дізнаємось про важливу роль кожної живої істоти, про те, як слід поводити себе в лісі, оберігати природу і дбати про неї. Яку важливу роботу виконують мурашки, бджоли, метелики, павучки, сонечка? Яка користь від птахів? Чому зелене листя можна назвати маленькою хімічної фабрикою? Які дерева найбільше збирають пилу у містах? Як слід збирати гриби та вудити рибу? Як бути Другом лісу та природи?
3. Звідки що взялося
Одного разу вченим пощастило знайти динозаврика. Ми дізнаємось про часи панування динозаврів на Землі, що з ними трапилося, як розвивалися ссавці і з’явилися люди, про таємниці морів та блискавку, про збереження довкілля.
4. Чудеса твого краю
Ця лекція розповідає про різноманітний тваринний світ нашої планети. А щоб дітям було цікавіше сприймати інформацію, в розповіді використовується казкова зав’язка: на Землю прилітає інопланетний професор зоології, який разом з двома дітьми допомагає визволити тварин, яких викрала з зоопарку космічна відьма, щоб забрати їх на свою планету. В лекції детально розповідається про деяких найцікавіших тварин планети Земля: кенгуру, коал, дельфінів, китів, акул, скатів, слонів, бегемотів, жирафів, гепардів, мавп, верблюдів та птахів.
5. Бонусна програма
В цій програмі буде обов’язково цікавий та захоплюючий повнокупольний фільм, який стане для вас приємним сюрпризом.