Астрономія 11 клас

1. Зоряне небо
Астрономія вивчає рух, будову і еволюцію небесних тіл. Тому природно почати вивчення астрономії з вивчення зоряного неба. В першій програмі абонементу учні вирушать в подорож сузір’ями, навчаться орієнтуватися в небі різних сезонів року. Взнають про основні точки та лінії небесної сфери. А також дізнаються про одиниці відстані в астрономії, про поняття зоряної величини та інші основи науки астрономії.
2. Подорож Сонячною системою
За допомогою цього повнокупольного фільму учні не просто отримують інформацію про планети Сонячної системи, але і стануть учасниками приголомшливої подорожі. Перед ними відкриваються чудові краєвиди планет і їх супутників. Вони зможуть насолодитися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчути крижаний холод далеких газових гігантів.
3. Зорі та Сонце
Світ зірок надзвичайно різноманітний, хоча за своєю природою вони подібні до Сонця. І Сонце і зорі – це розжарені газові кулі. Ви дізнаєтесь, чому зірки розрізняються за кольором і яскравістю? Як зірки народжуються, старіють і вмирають? Чому світять? Яке майбутнє очікує найближчу до нас зірку – Сонце? Які прояви активності Сонця ми помічаємо і як стан Сонця впливає на процеси на Землі?
4. Галактики та еволюція Всесвіту
Ми з вами живемо в гігантській зоряній системі – Галактиці, яка об’єднує сотні мільярдів зірок, серед яких і наше Сонце. Але наша Галактика – це ще не увесь Всесвіт. За найдальшими її зорями знаходяться інші галактики. Грандіозні зоряні системи – одні з найбільш приголомшливих астрономічних об’єктів, і саме про них ітиметься в цій лекції. Поговоримо також і про еволюцію навколишнього світу, яка триває вже не один мільярд років і триватиме й далі. А ми з вами лише за кілька хвилин спробуємо пройти основні віхи в історії нашого Всесвіту.
5. Бонусна програма
В цій програмі буде обов’язково цікавий та захоплюючий повнокупольний фільм, який стане для вас приємним сюрпризом.