Зустріч - лекція «Рафаель проти Дюрера»

60 хв

СЮЖЕТ

Мистецький проект ARTSPACE Київського Планетарію та видавництво «Київський Будинок Книги» запрошують на цікаву та захоплюючу зустріч.

Рафаель, Леонардо да Вінчі та Мікеланджело… Три імені, тісно пов’язані в історії, складають одне чудове сузір’я на горизонті Відродження. Зірка Рафаеля сьогодні сяє не менш яскраво, ніж два сонця Відродження, Леонардо та Мікеланджело – його старших сучасників. Але був художник, твори якого, були безкінечним прикладом для наслідування. Цим художником був геній, якого називали «німецьким Леонардо да Вінчі» - Альбрехт Дюрер..

Ім’я  Альбрехта Дюрера на протязі багатьох століть входить в відому сотню найгеніальніших творців в історії людства. Він був надзвичайним майстром графіки, неперевершеним живописцем, теоретиком мистецтва, а ще, вченим, що досліджував теорії перспективи та геометрії, що і наразі є актуальними.  Портрети та автопортрети Дюрера захоплювали не тільки аристократів вього світу, а і художників. У них була свого роду декларація, в якій Дюрер проголошував, що він більше не ремісник, а художник, отже, Божий обранець! Рафаель благоговів перед генієм Дюрера.

Як творчість Рафаеля наповнювалася відкриттями Дюрера – ми поговоримо в нашій бесіді.

Зустріч проводить мистецтвознавець Анна Владимирська.

Чекаємо у конференц-зоні Київського Планетарію 28 вересня о 18.30!

Немає активних сеансів на обраний фільм :(