Програма вихідного дня "Космос - Вода"

90 хв

СЮЖЕТ
Незвичайна подорож Всесвітом чекає на дітей та їх батьків у Київському Планетарії у вихідні дні! 
Розважальна програма вихідного дня " Космос - Вода" - це безліч космічних розваг і пригод, інтерактивні програми та квести, зоряний аквагрим та космічна дискотека!
А у Зоряній залі на Вас чекає повнокупольний контент " Вода - диво природи + Космічна вікторина"

Космічна вікторина  
Якщо ви хочете більше дізнатися про наше Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання - запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина. У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.  
Повнокупольний фільм  Виробництво:Україна  Мова:Українська
Тривалість:20хв   Рік:2015  Вік:5+

Вода – диво природи  
Вода – що може бути простіше? Але без неї немає життя! Барвисте, захоплююче повнокупольне шоу познайомить з дивовижним світом води, а веселі пригоди маленької Крапельки дозволять краще зрозуміти складну подорож води (кругообіг) в природі. Школярі зможуть познайомитися не тільки з властивостями води і дізнатися про її значення для життя і господарської діяльності людини, але і зробити разом з крапельками води захоплюючу подорож по горах і долинах, морях і річках, під землею. 
Повнокупольний фільм  Виробництво:Україна  Мова:Українська
Тривалість:30хв   Рік:2013  Вік:5+
Немає активних сеансів на обраний фільм :(