Оркестрове шоу "Cinematic Symphony"

70 хв

СЮЖЕТ

Відтепер у Київському планетарії виступає оркестр 

Star Sounds - перше світло-музичне, оркестрове шоу під куполом –-Cinematic Symphony. 

Музичне оркестрове шоу 

Це незвичайне, екстраординарне, музичне та науково-популярне шоу за участю оркестру Eclectic Sound Orchestra. Завдяки поєднанню оркестрової музики та сферичних проекцій на куполі Київського планетарію, відбувається повне занурення в естетизм аудіо-візуальних образів. 

Еклектика виконання

Потужний звук живого оркестру, поєднаний з електронними семплами та бітом розкривають нові грані як класичних, так і сучасних мелодій. Це шоу яке буде «тримати»  до фінальних акордів завдяки сучасній трактовці та використанню виразних художніх та технічних можливостей.

Виконавці

Eclectic Sound Orchestra (ESO) - новий унікальний оркестр, який активно набирає популярність в Європі. Закладена в основу ансамблю філософія еклектики, дозволила домогтися принципово нового звучання з урахуванням сучасних вимог до музики.

Оркестр Eclectic Sound Orchestra якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів. Різна жанрова спрямованість музики та використання цифрових технологій, зробили Eclectic Sound Orchestra новаторським і універсальним оркестром для будь-яких сучасних потреб шоу-бізнесу.
Відвідавши шоу Star Sounds ви не тільки отримаєте надзвичайне естетичне задоволення, а також зможете «побачити» музику в проекціях одного з найбільших планетаріїв Європи. 
Музичний продюсер шоу та диригент  – Сергій Лихоманенко
Композитори та аранжувальники:
Євгеній Жаку,
Юрій Яцюк, 
Валерія Фінікопуло
Влад Солодовніков
Вартість квитків: від 200 до 400 грн.
Тривалість концерту – 70 хв.

24 жовтня, середа
12 грудня, середа