НОВОРІЧНА ДИТЯЧА ШОУ-ПРОГРАМА "Космічна місія: У пошуках Магічних Стихій"

90 хв

СЮЖЕТ

Новорічне шоу "Космічна місія: У пошуках Магічних  Стихій" - це поєднання мистецької новорічної події з унікальними новітніми технологічними можливостями Планетарію, що дозволяє створювати шоу, які не мають аналогів в нашiй країнi та відбуваються з використанням сферичного повнокупольного контенту - зображення в форматі 360 з ефектом 3D.

В казковий новорічний період “навколозоряний простір” ARTSPАСЕ  та сферична студія Планетарію перетворюються в “космічну лабораторію Всесвіту”, де “космічними магами і чарівниками” розроблені спеціальні програми для планети Земля -  диски Стихій, які наповнюють земний простір та захищають від сил зла. Злодії - космічні пірати викрали ці диски та відкрили шлях всепоглинаючій Темряві, що почала рухатися в цей час на Землю. Чи зможемо ми захистити землян та повернути на Землю усі чотири диски? Чотири Стихії? Чи врятуємо наш Всесвіт?

Новорічне шоу “Космічна місія: У пошуках Магічних  Стихій” - магічна та захоплююча подорож, де кожна дитина відчує себе захисником Всесвіту та володарем Магічних Стихій.  Сучасні цифрові технології Планетарію, неперевершена гра акторів та виконавців, космічні персонажі, неонові та лазерні спецефекти, наукові експерименти, інтерактивні програми біля унiкальноi КОСМІЧНОЇ ЯЛИНКИ з казковими героями та космічні фотозони зроблять "Космічну місію: У пошуках Магічних  Стихій" яскравою новорiчною подією, що запам'ятається надовго.

Київський Планетарій підготував дітям віком від 5 до 12 років (включно) новорічний подарунок – знижку 20 % на будь-які квитки новорічної програми  (окрім квитків сектору С та у разі придбання у касах Планетарію)

Завітайте на Новорічне ШОУ! Станьте його учасниками та переконайтеся у перемозі Добра!

Тривалість – 1 год. 30 хв.

Проведення "Космічної місії: У пошуках Магічних  Стихій" заплановано з 19 грудня 2018 по 7 січня 2019 року.

Додаткова інформація по придбанню квитків, а також співробітництву з організаціями та профспілками за телефонами:

(044) / (067) 338-19-91

19 грудня, середа
20 грудня, четвер
21 грудня, пʼятниця
22 грудня, субота
23 грудня, неділя
24 грудня, понеділок
25 грудня, вівторок
26 грудня, середа
27 грудня, четвер
28 грудня, пʼятниця
29 грудня, субота
30 грудня, неділя
31 грудня, понеділок
02 січня, середа
03 січня, четвер
04 січня, пʼятниця
05 січня, субота
06 січня, неділя
07 січня, понеділок