Чиста криниця (укр.мова) (класична програма) + На блакитній планеті (укр.мова) (цифрова програма)

50 хв

СЮЖЕТ
На блакитній планеті

24 хвилини, 2014 рік, 6+

У нашій зоряній системі - Галактиці сотні мільярдів зірок. Навколо деяких зірок обертаються планети, їх в Галактиці безліч. Але серед них є одна чудова блакитна планета. Це наша рідна Земля. Вона велична і прекрасна! Її шість континентів омивають води величезного блакитного океану. І всюди, в кожному її куточку вирує життя! Дізнавайтеся більше про різноманіття  рослинного і тваринного світу нашої планети та її природні зони з цього чудового повнокупольнго фільму.

Чиста криниця
За сивої давнини люди вважали Землю живою істотою… Полювання та обробка землі мали відбуватися за чітко встановленими правилами. Але саме тоді вони почали знищувати природу. В них не було ще величезних залізних машин, електричної та ядерної енергії… Але в них були великі стада домашньої худоби. Вони вирубували та спалювали ліси…

Прослухавши цю лекцію школярі дізнаються, що таке «ресурси» – відновні і невідновні, як людина впливає на забруднення води і повітря, чим це загрожує людству, що таке «озонові дірки» та що чекає на Землю у майбутньому.

Немає активних сеансів на обраний фільм :(