Чиста криниця (класична програма) + На блакитній планеті

50 хв

СЮЖЕТ

Чиста криниця 
За сивої давнини люди вважали Землю живою істотою… Полювання та обробка землі мали відбуватися за чітко встановленими правилами. Але саме тоді вони почали знищувати природу. В них не було ще величезних залізних машин, електричної та ядерної енергії… Але в них були великі стада домашньої худоби. Вони вирубували та спалювали ліси…
Прослухавши цю лекцію школярі дізнаються, що таке «ресурси» – відновні і невідновні, як людина впливає на забруднення води і повітря, чим це загрожує людству, що таке «озонові дірки» та що чекає на Землю у майбутньому. 

Класична програма  Виробництво:Україна  Мова:Українська
Тривалість:25хв   Рік:2017  Вік:6+

На блакитній планеті 
У нашій зоряній системі - Галактиці сотні мільярдів зірок. Навколо деяких зірок обертаються планети, їх в Галактиці безліч. Але серед них є одна чудова блакитна планета. Це наша рідна Земля. Вона велична і прекрасна! Її шість континентів омивають води величезного блакитного океану. І всюди, в кожному її куточку вирує життя! Дізнавайтеся більше про різноманіття  рослинного і тваринного світу нашої планети та її природні зони з цього чудового повнокупольного фільму. 
Повнокупольний фільм  Виробництво:Україна  Мова:Українська
Тривалість:24хв   Рік:2015  Вік:6+ 

ВАРТІСТЬ КВИТКА: 100 грн(звичайні) 150грн(пуфи)

27 листопада, вівторок
29 листопада, четвер
30 листопада, пʼятниця