Урочисте відкриття оновленого Планетарію 5 жовтня

29 вересень / 2017

СЮЖЕТ

9.30 - 10.00 – Урочисте відкриття оновленого Планетарію

10.00 - 11.00 Презентація книги Л.Каденюка «Місія-Космос», автограф-сесія

11.00 - 13.00 Презентація проектних команд Космохакатону

13.00 - 15.00 Ознайомлення гостей з виставковою експозицією, робота творчих майстер-класів, перегляд документального фільму про дослідження космосу.

15.00 - 15.45 Підведення підсумків Міжнародного молодіжного форуму «Космос і Майбутнє». Нагородження членів команд та учасників.

15.45 – 16.00 Урочисте закриття форуму

16.00 – 17.30 Програма «Я люблю космос»

Більше 500 експертів та молодих лідерів у сфері космосу, бізнесу, науки, освіти, громадянського суспільства та уряду будуть співпрацювати над новою космічною ініціативою та викликами майбутнього

Міжнародний молодіжний форум “Космос та майбутнє” розпочнеться 3 жовтня в Україні з амбітною метою – висвітлити нову парадигму космічних досліджень та прикладних проектів на основі ідеї про те, що Космос – це справжня інтеграційна платформа майбутнього. Форум також має створити майданчик для співпраці, обміну знаннями, досвідом, ідеями та технологіями для міжнародних експертів у галузі космічної науки та промисловості, а також суміжних галузях, та залучення міжнародної молоді до розробки елементів нової парадигми.

Більше 500 учасників з більш ніж 20 країн очікують взяти участь у Форумі з 3-5 жовтня, включаючи ентузіастів аерокосмічних проектів та досліджень, космічної молоді від 14 до 45 років, вчених, мислителів, бізнесменів та громадських діячів, які беруть участь у розробці та впровадженні сучасної космічної науки, технології та політики.

Форум відбудеться в Києві та відкриє унікальну можливість для реалізації нових ініціатив у сфері космосу та майбутнього, для партнерських відносин, взаємодії з провідними міжнародними експертами та визначення нових сфер міжнародного співробітництва та досліджень. Члени Римського клубу, керівники космічних компаній, провідні фізики, економісти, психологи та інвестори, зацікавлені в проектах майбутнього, сприятимуть роботі Форуму.

В рамках Форуму пройде КОСМОХАКАТОН –принципово нова модель творчої командної роботи над глобальними проблемами людства та викликами майбутнього. Команди сформулюють проекти, над якими працюватимуть і після завершення Форуму. Згуртовані «команди майбутнього» стануть його основним результатом.

Молоді космічні ентузіасти, які приїжджають з різних країн, отримають шанс розробити свої дослідницькі та прикладні проектні пропозиції, відштовхуючись від ідей спікерів. Кращі пропозиції будуть обрані для реалізації та отримають підтримку від потужних організацій.

Перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, Почесний президент та спікер Форуму, підтримує ідею космосу як інтеграційної платформи майбутнього: “Всесвіт – це невичерпне джерело знань, яке є настільки необхідним для збереження та розвитку нашої цивілізації. З давніх часів вчені наголошували, що Космос визначає минуле, сьогодення і майбутнє людства та кожної людини, що життя та Космос невіддільні”.

“Міжнародне співробітництво відіграватиме все більш важливу роль у космічних проектах”, – сказав Рік Тамлінсон, один з провідних світових діячів космосу, у своєму привітанні учасникам Форуму. Є багато можливостей для вивчення космосу для національних космічних програм таких країн, як Україна. Навіть наймогутніші країни, наприклад, США, не можуть впоратися з цими величезними завданнями. Україна має всі шанси скористатися своїм універсальним досвідом. Тут ми можемо говорити не тільки про будівництво ракет, а й про дослідження, розробку програмних продуктів, навчання та ін. ”

Деталі: https://www.facebook.com/events/134383313834154/?a...