UNITED PEOPLE

20 квітень / 2017

СЮЖЕТ

United People - це унікальний girls-band, який співає в жанрі Neo A Capella, де кожна учасниця імітує голосом різні інструменти, створюючи неповторні музичні образи. Кожна пісня - музичний спектакль, який захоплює і занурює в себе, викликаючи захоплення до мурашок. Фанкові рифи, soul-вокал та незвичайне аранжування, оригінальні авторські композиції та, звичайно ж, енергетика, яку складно передати словами. Все це - United People!

United People є переможцем найпрестижніших конкурсів. У 2016 році за версією А Capella Battle став найкращою українською командою в жанрі A Capella, а також отримав спеціальну премію за кращі аранжування. В рамках турне по Китаю United People представив Україну на China International Choir Festival - наймасштабнішому у світі хоровому фестивалі. Також неодноразово виступав на одній сцені з легендарними A Capella групами Ball In The House (USA), OMMM (France).

7-го червня у Планетарії United People презентують програму виключно з авторських творів, де кожна композиція - арт-пазл, а всі разом вони складуть мозаїку витончених образів, проникливих мелодій та глибоких смислів. Сонячно-веселі та загадково-повітряні, вони не залишать байдужими нікого!


https://www.facebook.com/unitedpeople.vocalband

https://vk.com/unitedpeople_vocalgroup

https://soundcloud.com/united-people

https://www.youtube.com/user/UnitedPeopleGroup