Програма вихідного дня "Космос-Земля"

06 березень / 2018

СЮЖЕТ

Незвичайна подорож Всесвітом чекає на дітей та їх батьків у Київському Планетарії у вихідні дні!

Розважальна програма вихідного дня " Космос-Земля" - це безліч космічних розваг і пригод, інтерактивні програми та квести, зоряний аквагрим та космічна дискотека!
А у Зоряній залі на Вас чекає повнокупольний контент " Космічна вікторина + На блакитній планеті"

Космічна вікторина (Земля,Сонце,Місяць)

Якщо ви хочете більше дізнатися про наше Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання - запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина. У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.

Повнокупольний фільм Виробництво:Україна Мова:Українська
Тривалість:20хв Рік:2015 Вік:5+

На блакитній планеті

У нашій зоряній системі - Галактиці сотні мільярдів зірок. Навколо деяких зірок обертаються планети, їх в Галактиці безліч. Але серед них є одна чудова блакитна планета. Це наша рідна Земля. Вона велична і прекрасна! Її шість континентів омивають води величезного блакитного океану. І всюди, в кожному її куточку вирує життя! Дізнавайтеся більше про різноманіттярослинного і тваринного світу нашої планети та її природні зони з цього чудового повнокупольного фільму.

Повнокупольний фільм Виробництво:Україна Мова:Українська
Тривалість:24хв Рік:2015 Вік:6+